تبلیغات
امـــیــــــد رهـــــــایـــــــی - دستور جلسه لژیون (سی دی حس )
http://uupload.ir/files/u9s1_12345.jpg  به نام قدرت مطلق الله


دستور جلسه این هفته  (94/06/01) لژیون :  سی دی حس

استاد اینچنین گفتند :

همه چیز طبق خواست و فرمان صورت میگیرد ، چیزی اتّفاق نمی افتد مگر اینکه ما خواسته ای داشته باشیم و به واسطه آن فرمان اجرا میشود.

عقل به عنوان صادر کننده فرمان انجام عمل ،کاملا تحت تأثیر حس میباشد و هنگامی که احساسات ما آلوده میشوند ،عقل هم آلوده میشود. این حس ماست که درون ما جاذبه و دافعه را ایجاد میکند و وقتی آن حس در انسان بوجود آید از حالت خنثی خارج شده و به چیزی گرایش پیدا میکند یا از چیزی یا کاری دوری میکند....


                                                       

خواسته های نامعقول در وجود ما مثل ذرّات ناخالصی هستند (خرده های آهن)  که هنگامی که تحت تأثیر نیروی مغطیس (آهنربا) باشند یک جاذبه ای بوجود می آید که این همان حس جاذبه یا کشش برای انجام دادن یا ندادن عمل است.باید با تزکیه و پالایش شرایطی را فراهم کنیم که آن ذرّات ناخالصی را خارج کنیم یا جنس ذرّات را تغییر دهیم.


ذرّات ناخالصی در وجود ما به دنبال ذرّات همانند خودشان میگردند و در کنار هم قرار میگیرند.ذرّات ناخالصی در ابتدا قدرتی ندارند ، اما با گذشت زمان و  انجام کارهای ضدّ ارزشی توسط ما این ذرّات بیشتر و قویتر میگردند و فرمان عقل را در دست میگیرند. با هر بار اجرای خواسته ی این ساختار مقداری انرژی به آن اضافه میشود و قدرتش بیشتر و بیشتر میشود.


به طور کلی اگر بتوانیم ناخالصیها را از وجودمان بیرون کنیم و یا جنس ذرّات را تغییر دهیم آنگاه اگر تحت تاثیر نیروی مغناطیسی هم قرار گرفتیم دیگر آن جاذبه به وجود نمی آید.


در ادامه خانم مریم توضیح دادند که حس یکی از قسمتهای صور پنهان است که اگر بتوانیم از آن شناخت درستی پیدا کنیم میتوان به مشکلات غلبه کرد،انسانها  علاوه بر 5 حس ظاهری , 5 حس باطنی هم دارند. چیزهایی که در خواب میبینیم با حس بینایی صور پنهان است.

حس مانند خداوند قابل رویت نیست ولی وجود دارد . گرایش ما به آدمهای خاص به دلیل حس مشترک ما با آن فرد خاص است . برای ایجاد شناخت  بین ما و موضوعات مختلف باید حس مشترک با آن مقوله ایجاد شود؛ همانگونه که ما با ورود به کنگره و تصمیم به حل مشکل مسافرمان با یکسری افراد که حس مشترک داریم هستیم حتی برای راهنما.

تزکیه و پالایش در کنگره پلّکانی است .ساختارهای منفی را دور ریخته، جنس آنرا با جنس مرغوب عوض میکنیم و سپس آرام آرام خود را اصلاح میکنیم.

وقتی ما در مسیر ارزشها پا گذاشتیم هر چیزی که ما را از مسیر اصلی دور کند تلاش نیروهای منفی برای جلوگیری از تبدیل ما به جنس بهتر است .


امید است که همه ما بتوانیم فلز وجودیمان را تغییر دهیم و در مسیر ارزشها قدم برداریم.


دستور جلسه هفته آینده : پرسش و پاسخ پیرامون وادی اول تا پنجم
موضوعات مرتبط : دستور جلسات لژیون،
برچسب ها : حس، کنگره60،


تاریخ : پنجشنبه 5 شهریور 1394 | 11:38 ب.ظ | نویسنده : فاطمه احمدی | نظرات